Innovative Lawyers' Consultants

Prowadzisz kancelarię prawną? Zdajesz sobie sprawę, że profesjonalny wizerunek marki i ekspertów, dobrze prowadzony marketing i PR, skuteczna strategia sprzedażowa, ale także zidentyfikowany z Twoją firmą zespół ludzi to istotne elementy sukcesu. Wiesz, że działania marketingowe i sprzedażowe wymagają konsekwencji oraz kompetencji wielu specjalistów. Widzisz, że konkurencja nie śpi i coraz więcej kancelarii prawnych dba o odpowiednią oprawę swoich usług i obecność  w miejscach widocznych dla klientów. Nie chcesz pozostawać w tyle, a z informacjami o swojej działalności skutecznie docierać do klientów. 

Stworzyliśmy markę ILC – Innovative Lawyers' Consultants, ponieważ od kilkunastu lat koncentrujemy się na rynku kancelarii prawnych. Znamy specyfikę ich funkcjonowania i rosnące potrzeby w  zakresie rozwoju biznesu. Chcemy ułatwić Ci poruszanie się po tematach związanych z zarządzaniem kancelarią prawną, marketingiem prawniczym, obecnością kancelarii w sieci, efektywną sprzedażą usług prawniczych czy zatrudnianiem i motywowaniem pracowników. Na naszej platformie znajdziesz informacje o usługach niezbędnych dla nowoczesnej kancelarii prawnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu  w marketingu i sprzedaży usług prawniczych przygotujemy dla ciebie efektywne rozwiązania. Skorzystasz z naszej wiedzy, oszczędzając czas i pieniądze na tworzenie wewnętrznego Działu Marketingu i Sprzedaży.

ILC  skupia ekspertów od lat wspierających kancelarie prawne. Skorzystaj z naszych kompetencji i doświadczenia.

Nasze doświadczenie

4500

+
Przeszkolonych prawników

4360

+
Opublikowanych postów

90

+
Zarządzanych profili w social media

500

+
Artykułów wypozycjonowanych w mediach

25

+
Zrealizowanych projektów związanych z www

80

+
Koncepcji materiałów marketingowych i wizerunkowych

160

+
Ofert przygotowanych dla klientów kancelarii

100

+
Wysłanych zgłoszeń do rankingów
DLACZEGO MY?

Innovative Lawyers’ Consultants - sprawdzone rozwiązania
dla kancelarii prawnych.

Zajmiemy się każdym tematem, każdą Twoją potrzebą w zakresie BD, sprzedaży i marketingu, a Ty zajmiesz się swoim biznesem.

Kompleksowe usługi

Wąska specjalizacja

Wieloletnie doświadczenie ekspertów