Biuro na miarę

Po co kancelarii biuro?

 

Elitarny zawód prawnika zasługuje na miejsce pracy godne wykonywanej profesji. Kancelaria nie powinna w związku z tym przyjmować swoich klientów w mieszkaniu w kamienicy bez windy czy w mało reprezentacyjnym bloku. Profesjonalnie skrojone na miarę biuro pozwala bez skrępowania i wygodnie świadczyć usługi i z radością przyjmować w nim klientów. Tutaj z pomocą przychodzimy my – Biuro Na Miarę.

 

Zakres Usług:

Wiemy jak bardzo zapracowani są prawnicy. Stąd uważamy, że nasza pomoc w poszukiwaniach biura pomoże im zaoszczędzić cenny czas, który mogą poświęcić swoim klientom, a następnie przeprowadzić kompleksowo przez cały proces transakcji. W zamian za lojalność, oferujemy:

- badanie potrzeb Twojej firmy bez znaczenia czy działasz w pojedynkę czy zatrudniasz 50 pracowników,

- szeroko pojętą analizę rynku pod kątem aktualnych i zwalniających się powierzchni, z uwzględnieniem wyłącznie nieruchomości przystosowanych do prowadzenia działalności biurowej,

- sprawdzimy i dopasujemy najlepiej pasujące profile biur dla Twojej kancelarii,

- przeprowadzimy skuteczne negocjacje warunków komercyjnych z właścicielami budynków biurowych,

- wesprzemy Twoją firmę przy analizowaniu zapisów umowy najmu z punktu widzenia praktyki rynkowej,

- opcjonalnie pomoc w wyborze i dostarczeniu mebli biurowych, wykończeniu powierzchni biurowej, zaprojektowaniu biura „pod klucz”,

Podsumowując: będziemy z Tobą od początku powzięcia decyzji o znalezieniu nowej siedziby, aż do momentu wprowadzenia się do nowego biura.

 

Korzyści dla Kancelarii:

- zaoszczędzone miesiące Twojego cennego czasu w związku z poszukiwaniem lokali, umawianiem spotkań, analizą ofert, negocjacjami warunków biznesowych, analizą umowy, czy zakresem prac wykończeniowych, czy wyborze mebli i firmy przeprowadzkowej.

- najlepiej wynegocjowane na dany moment warunki najmu dla Twojej kancelarii,

- zdobycie lojalnego partnera, który zapewni bezpieczeństwo transakcji i wesprze Cię na każdym etapie tego trudnego i długiego procesu, a w przyszłości będzie służył poradą i aktualną analizą sytuacji rynkowej.

Oferty partnerów

Skontaktuj się ze mną