Multimedia

Atrakcyjne zaprezentowanie kancelarii, wyeksponowanie jej zasobów oraz silnych stron pozwala budować profesjonalny wizerunek, który w świecie prawniczym jest niezwykle ważnym elementem wpływającym na sukces.

 

Zakres usług:

  • Multimedialna wizytówka Twojej kancelarii - film "must have" każdej kancelarii i klucz do skutecznej reklamy w internecie. Dzięki niemu, będą w stanie Państwo opowiedzieć m.in o tym, jakimi wartościami kieruje się Wasza firma, jakie są jej mocne strony czy kierunki rozwoju.  Może on również reklamować konkretne usługi, jakie Państwo świadczycie.
  • Vlogi prawnicze - krótkie filmy, w których będą Państwo mieli okazje m.in. przekazać potencjalnym klientom konkretne informacje m.in. o nowościach wśród Waszych usług lub zagadnień prawniczych lub odpowiedzieć na najczęściej poruszane przez klientów pytania.
  • Video relacje z wszelkiego rodzaju eventów, spotkań, prelekcji - filmy zarówno promujące dane wydarzenia jak i będące już ich relacją.
  • Video szkolenia - filmy zarówno dla pracowników jak pomocne przy budowaniu marki filmy.
  • Video wywiady - film doskonale podreślający profesjonalizm i rzetelność kancelarii.
  • Video prezentacje i animacje - materiały potrzebne m.in. przy organizacji spotkań czy eventów prawniczych


Niezależnie od wybranej opcji wszelkie materiały video otrzymają Państwo w  formacie dostosowanym do umieszczenia ich na stronie internetowej, portalach społecznościowych czy na kanale internetowym Waszej kancelarii.

Profesjonalna fotografia biznesowa
Realizujemy zlecenia od  relacji z konferencji i eventów, portretów biznesowych, po kompleksowe sesje korporacyjne.
Przed każdą sesją dokonujemy konsultacji dotyczącej preferencji osoby portretowanej oraz w zakresie personal brandingu, aby przygotowana koncepcja sesji odzwierciedlała osobowość zarówno danej osoby jak i całej kancelarii.
Zdjęcia po selekcji oraz profesjonalnej obróbce są gotowe do umieszczenia m.in. na stronie internetowej, w CV i portfolio, na portalach zawodowych, publikacjach prasowych, firmowych materiałach marketingowych, wizerunkowych czy do wszelkiego rodzaju prezentacji.

Oferty partnerów

Skontaktuj się ze mną